1

Téma: Páté výročí odvysílání první epizody TSCC - záchrana seriálu?

Vraťte nám budoucnost – boj o TSCC pokračuje.
18. květen, 2009. To je datum, které si budeme dlouho pamatovat. Je to datum kdy televizní stanice FOX zrušila seriál Terminátor: Příběh Sáry Connorové. Fanoušci byli rozezleni. Protestovali. Podepisovali petice. Na adresy studií Warner Brothers a FOX, posílali emaily, faxy, dopisy pro záchranu jejich seriálu. Dobří lidé ze SaveTheSCC, v roce 2009 dokonce, vytvořili mobilní billboard a poslali jej okolo studií Warner Brothers. Bohužel se stalo něco hrozného a všechny pokusy o obnovení TSCC, nebo vydání filmu na DVD, skončily.

V srpnu 2009, Pacificor, společnost, která zapůjčila Halcyonu peníze, aby mohla odkoupit práva na Terminátora a vytvořit film Terminátor Salvation, žalovala Halcyon kvůli splácení tohoto úvěru. Dokud nebude soudní proces vyřešen, Halcyon na sebe vyhlásil bankrot, aby ochránil svá aktiva. Tak skončila budoucnost TSCC a Terminátora. O pár měsíců později, získal Pacificor, soudně práva na Terminátora a tím vyšachoval ze hry Sony a Lionsgate, kteří měli své vlastní nabídky na jeho získání. Pacificor pak strávil několik dalších měsíců hledáním studia, ochotného učinit nabídku na vytvoření dalších dvou filmů, nové trilogie započaté filmem Terminátor Salvation, režiséra McG. Studia byla potichu po velmi dlouhou dobu, dokud nepodala nabídku Annapurna. V tomto stavu to zůstalo, dokud studio nezíská fond na dokončení dohody. Ale stále to v budoucnosti na jakýkoliv návrat TSCC nevypadá.

V listopadu 2012, jsem dostal nápad na připomenutí Pátého výročí odvysílání první epizody Terminátor: Příběh Sáry Connorové, v průběhu ledna 2013. Pár dní před prosincem 2012, přišly nějaké dobré zprávy, týkající se Terminátora. „Skoro 18 měsíců poté co Megan Ellison (zakladatelka Annapurna Pictures) slíbila přes 20 miliónů dolarů na práva k dokončení Terminátořího příběhu s novou sérií filmů, konečně uzavřela komplikovanou právní dohodu s Pacificorem.“

Následuje výnatěk ze článku, který se objevil zde: http://movies.yahoo.com/news/megan-elli … 20071.html

Megan Ellison a její bratr David Ellison budou partneři při budoucí produkci pokračování „Terminátora“, když společně získali práva na kultovní značku, která se poprvé dostala na plátno v roce 1984.

Elissonovi, děti miliardáře a Výkonného ředitele Oracle Larryho Ellisona, získali práva od Pacificoru a budou budoucí filmy koprodukovat. Žádná cena nebyla oznámena, ačkoliv mluvčí Megan Ellison řekla, že to bylo pod 20 milióny dolarů.

Aktiva obsahují práva k filmům, televizním projektům, domácí zábavě a zboží.

Megan Ellison poprvé vyhrála práva v aukci v květnu 2011, ale zabralo dalších 18 měsíců dosáhnout dohody zejména na práva pro videohry.

Celý článek si můžete přečíst (v angličtině) na výše uvedeném odkaze, ale to hlavní je uvedeno ve třetí větě: Televizní projekty.

Konečně po třech letech zapomenutí, má Warner Brothers společnost, která může jednat o produkci pokračování TSCC.

Právě teď ani nevíme, jestli se po třech letech Warner Brothers stále zajímá o pokračování TSCC, nebo jestli má Annapurna vůbec zájem věnovat se TV projektům, ze své dohody z Pacificorem. Takže potřebujeme oslovit co nejvíce fanoušků TSCC, co jen je možné a informovat je o tomto novém rozvoji a také jim dát prostředek, se kterým můžou kontaktovat Warner Brothers a Annapurnu a dát jim vědět, že chceme další TSCC!

Email a Twitter. To jsou způsoby, které nezaberou více než minutu nebo dvě Vašeho času.

EMAIL
Řekl bych, že právě teď je nejlepším způsobem odeslat email do Warner Brothers. Jim patří všechno, včetně TSCC samotného, takže pokud by nová série měla být produkována, jsou to oni, kteří potřebují vědět, že jsme stále tady.

Buďte ve zprávě formální. Napište ji s respektem, formálním způsobem, jako kdyby jste to udělali, kdyby jste je žádali o práci. Zkontrolujte si pravopis a gramatiku. Budou tak brát Vaši zprávu vážněji. Můžete ji přikrášlit zasláním základních demografických informací, jako; věk, pohlaví, národnost. Možná i povolání. Když budete psát, řekněte jim o Vaší lásce k seriálu. Řekněte jim PROČ seriál milujete. (Nezmiňujte žádné stížnosti, nebo námitky k jednotlivým částem seriálu.) Řekněte jim proč si myslíte, že by se seriál měl vrátit alespoň se třetí sérií. Mluvte nejenom o tom, jak skvělý ten seriál je teď, ale jaký potenciál v sobě pro budoucí série má.

Následuje příklad toho co napsat.
               
Dear Sir [Madame],

My name is [Insert Your Name]. I am a huge fan of Terminator:The Sarah Connor Chronicles and was heartbroken when the series was cancelled. I understand that Annapurna's new deal with Pacificor includes the right's to make TV projects. I respectfully ask that Warner Brothers considers negotiating with Annapurna to make more Terminator: The Sarah Connor Chronicles.

Respectfully,
[Insert Your Name]

Překlad:
Vážený Pane [Paní]
Jmenuji se [sem vložte své jméno]. Jsem velký fanoušek Terminátora: Příběh Sáry Connorové a zlomilo mi srdce, když byl serial zrušen. Pochopil/a jsem, že Annapurna má novou dohodu s Pacificorem,která zahrnuje práva na vytvoření TV projektů. Uctivě Vás prosím, zda-li by jste mohl/a zvážit jednání s Annapurnou pro natočení pokračování Terminátor: Příběh Sáry Connorové.

Zdvořile
[sem vložte své jméno]

Lidé, kterým můžete ve Warner Brother svůj email zaslat:

Bruce.Rosenblum@Warnerbros.com - President, Warner Bros. Television Group

Peter.Roth@Warnerbros.com - President, Warner Bros. Television Group

Diane.Nelson@Warnerbros.com - President, DC Entertainment

Toto jsou hlavní jména, které je nutné kontaktovat. Byly dodány stránkou http://www.savethescc.com/. Nezasílejte stejnou kopii této zprávy na všechny adresy v jednom emailu. Můžete použít stejnou zprávu v každém emailu, ale odešlete ji každé osobě jednotlivě.

Člen Sarah Connor Fans wiki, objevil celý seznam emailových adres, potenciálních příjemců ve Warner Brothers, ale ti tři výše uvedení rozhodují.

DOPIS
Je take možné zaslat standardní dopis, pokud jej preferujete.
Adresy:

Bruce Rosenblum
President, Warner Bros. Television Group
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522

Peter Roth
President, Warner Bros. Television Group
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522

Eva Semple Davis
Executive Vice President, Warner Premiere
Warner Bros. Entertainment, Inc.
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522

Diane Nelson
President, DC Entertainment
Warner Bros. Entertainment, Inc.
4000 Warner Blvd., Bldg 2, #103
Burbank, CA 91522


Protože emaily můžou být zablokovány, nebo odfiltrovány, bylo by vhodné zvážit zaslat místo nich dopis. Chápu, že poštovné může být poměrně drahé, ale pravděpodobně to je nejlepší alternativa.

Tady jsou dva dobré příklady dopisů: http://www.savethescc.com/letter-campaign/

Stránka sice stále zmiňuje Pacificor, ale protože práva k Terminátorům nyní vlastní Annapurna, je nutné je zaslat oběma, tzn do Warner Brothers a Annapurna Pictures.

TWITTER
Můžete tweetovat zprávy jako:
"Please contact @AnnapurnaPics about making more #TSCC We need Season 3!"
Nebo
"Jan 2013 is #5thAnniv of #TSCC Don't let another year pass w/o #TSCC! Please contact @AnnapurnaPics about making more #TSCC!"

Na jakoukoliv následující twitterový účet, ale nepřehánějte to. Nechcete být zablokováni. Pošlete jen pár (tak 3 až 5) denně. Níže je seznam twitterových účtů. První čtyři byly použity v první kampani v roce 2009, ale přidal jsem několik dalších:

@thewbdotcom @wb_home_ent @warnerblu @warnerbrosent

@WB_network @WBPicturesCan @wbpictures @WBCareers

@wbseries @wbfilmes @wbvideomx @wbpictures_br

Nepodařilo se nám najít emailovou nebo poštovní adresu na Annapurna Pictures, ale máme jejich twitterový účet: @AnnapurnaPics
a jejich Facebookovou stránku: http://www.facebook.com/AnnapurnaPics

Pamatujte za každých okolností a v každém způsobu kontaktování Warner Brothers nebo Annapurny, na zdvořilost. Naším cílem je získat spoustu lidí, kteří se zapojí do připomínání Warner Brothers, že tady je stále aktivní základna fanoušků TSCC. Šance jsou proti nám. Konečné rozhodnutí jestli dostaneme pokračování TSCC je na Warner Brothers a Annapurně, ale jestli nic nepodnikneme, pak uděláme rozhodnutí pro ně a pro nás!

Udělejte na Páte výročí serialu Terminator: The Sarah Connor Chronicles něco užitečného, přidejte se k Odboji a bojujte, aby jsme jej přivedli zpět!

Není žádný osud, ale jen to, co uděláme sami pro sebe. Pokud chcete pokračování TSCC, pak musíme o to bojovat.

To Vy jste Odboj!Do tohoto topicu se budou vkládat případné další podrobné informace o záchraně seriálu.
Diskutovat na toto téma můžete zde: http://forum.t-scc.cz/viewtopic.php?id=248

NO FATE, BUT WHAT WE MAKE
http://tscc.cz/images/ostatni/1451850060-tscc-ra-banner.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=w2Pty7PD … r_embedded
Stav překladu: -

2

Re: Páté výročí odvysílání první epizody TSCC - záchrana seriálu?

Billboard, který v roce 2009 jezdil okolo WB a FOXu
Rozměry: 3.048m x 6.096m
Cena: 750$ / den (minimálně 3 dny) + 1250$ instalace = 3500$

http://www.allergygal.com/savethescc/billboard/billboard1.jpg
http://www.allergygal.com/savethescc/billboard/billboard2.jpg

NO FATE, BUT WHAT WE MAKE
http://tscc.cz/images/ostatni/1451850060-tscc-ra-banner.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=w2Pty7PD … r_embedded
Stav překladu: -

3

Re: Páté výročí odvysílání první epizody TSCC - záchrana seriálu?

Na této adrese právě probíhá petice, která má Warner Brothers & Annapurna Pictures upozornit na stávající zájem fanoušků o obnovení seriálu Terminator: The Sarah Connor Chronicles. Prosíme všechny fanoušky: Přidejte se k Odporu.

NO FATE, BUT WHAT WE MAKE
http://tscc.cz/images/ostatni/1451850060-tscc-ra-banner.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=w2Pty7PD … r_embedded
Stav překladu: -