1

Téma: Přezdívky

Tož jsem si dovolil založit nové téma a upřímně doufám, že už někde něco takového není, jinak jsem jasnej  big_smile  Kdyžtak budu nadále překládat i přes nemožnost přispívání a dodám povídky později, až zde budu mít opět přístup ;D

Každopádně mě vždycky na různých fórech zajímalo, jak kdo přišel ke svým přezdívkám  wink Jak vznikly, jaký je jejich původ, co znamenají nebo kým/čím byly inspirovány, pokud je u ní nějaké číslo nebo znak/y, jakou roli v přezdívce hrají? U někoho je toto vše zřejmé více, u někoho méně, u někoho je to ryzí záhada ;D

Co se mě týče, není na Sniperovi nic moc prozaického, vychází prostě z mého příjmení "Střelec" ,kvůli kterému mě takto pojmenovali nezávisle na několika místech. Dřív mě to štvalo, ale časem jsem si zvykl a udělal z toho oficiální přezdívku  big_smile 

No a co vy?  wink

2

Re: Přezdívky

@Sniper: možná jsi to měl hodit do tématu Představte se, ale za to tě snad rozehřátý topinkovač nezabanuje, maximálně to přesune na správné místo big_smile

Jimak má přezdívka, kterou mám tady, je odvozena od mého přijímení - začal mi tak říkat tělocvikář na základce big_smile  Většinou jí používám na internetu a říká mi tak i část mých přátel. Někdy za ní ještě používám číslovku 86 (rok narození).

3

Topic jsem pro jistotu přesunul wink

Abych taky přispěl svou troškou do mlýna, tak má přezdívka je zkrácenina z přezdívky co jsem používal kdysi a ta byla 'Raptor' wink Zkrátil jsem ji, protože jsem chtěl začít hrát na jednom Neverwinter Nights serveru a Raptor bylo málo fantasy jméno smile Vznikl z toho tedy Ra -což je egyptský bůh slunce a protože většinou je nutné zadat minimálně 3 znaky přezdívky, tak jsem na konec dal své oblíbené číslo.

NO FATE, BUT WHAT WE MAKE
http://www.t-scc.cz/images/ostatni/1451850060-tscc-ra-banner.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=w2Pty7PD … r_embedded
Stav překladu: -

4

To máte dobré  smile  Moja prezývka vznikla po tom ako som raz žúroval s bratrancom a spil som sa tak, že som o sebe nevedel. Zobudil som sa na druhý deň poobede a bol som doma v Brusne ( bratranec býva v Žiline ). Odvtedy ma poznávajú ľudia, ktorých nepoznám.  big_smile  A túto prezývku mi dali práve kamaráti ale nepovedali mi prečo ani čo sa stalo. Ale je to chytľavé tak som si ju nechal  smile  Inak mám aj druhú, ktorá vznikla z môjho priezviska : cmelko a podľa nej ma pozná celá Banská Bystrica.

Nikdy nehovor čo vieš ale vždy sa snaž vedieť čo hovoríš.

5

@ogy: Hmmm a ja som si myslel, že máš nick podľa tohto:
http://www.youtube.com/watch?v=U9CxN7jNhSg
big_smile  big_smile  big_smile

Does it make me look fat?  - Yes!
What the hell? What's your problem? - You asked.
Bitch whore much? - I don't understand.
What are you looking at? - I'm looking at you.

6

@pinka: aj ja eek

moj je Matthew jednoducho preto lebo sa volám Matúš

No one is ever safe!

7 Naposledy upravil: Ten odvedla (14.10.2012 12:25:58)

@pinka To aj ja. Ale seriál je to fakt dobrý  big_smile  big_smile  big_smile Ogy a Jack  big_smile Nemám slov  smile

Nikdy nehovor čo vieš ale vždy sa snaž vedieť čo hovoríš.

8

Tak u oggyho to asi napadlo téměř každého včetně mě ;D A co pinka? Přiznej barvu  big_smile

9

Samozřejmě, že je to i kvůli tomu seriálu, ale pokud bych se jmenoval třeba Novák, tak bych Ogy nikdy nebyl  big_smile

10

Tak moja prezývka vznikla len preto, že som potreboval nejakú na net, a mám rád legendu o kráľovi artušovi a jeho radcovi, čarodejníkovi Merlinovi. Akurát trebalo pridať ešte nejaké číslo, tak som stretlil len tak odboku 131. To bolo asi tak pred 10 rokmi. Odvtedy používam túto prezývku. A pravdu-povediac, doteraz som sa stretol za tú dobu len jeden krát, kedy už bola niekde použitá. Takže ak niekde na fóre uvidíte užívateľa merlin131, som to na 99% ja smile

United we stand, divided we fall
http://uploading.sk/obrazek/cyqbse6/cameron-philips-1-done.gif

11

Pravda, patrně jsi to skutečně ty, ať se mrknu kamkoliv. A že toho strejda Google našel slušné množství ;D Jako první jsem hned najel na Twitter..tož co, je to on? A pak všechen volný prostor kolem vyplnila Cameron po obou stranách a bylo jasno  ;D