1

Téma: Konec - vysvětlení

Ahoj,
vysvětlí mi prosím někdo konec? Co byla zač Catherina Wever, co se stalo s Cameron (s jejím chipem), jak se mohla změnit ta budoucnost, že Connor už nebyl ten slavnej vůdce a co bylo John Henry?

2

Re: Konec - vysvětlení

@Capik: o tomhle jsme tu vedli mnoho debat. Můžeš si prostudovat třeba tenhle topic http://forum.t-scc.cz/viewtopic.php?id=348&p=6, nebo diskuze k jednotlivým epizodám, především k závěrečné epizodě Born to Run http://forum.t-scc.cz/viewforum.php?id=6

Jinak zkráceně. Na konci se stalo to, že Cameron nechala z nějakého důvodu svůj čip Johnu Henrymu, aby on mohl odejít do budoucnosti. John si v tu chvíli naplno uvědomil, že Cameron miluje a odešel pro ní. Jelikož John skočil z roku 2009- až do roku 2027, tak tu nebyl, když nastal Soudný den a v roce 2027 ho tedy nikdo neznal - budoucnost se změnila. Ty lidi, se kterými se setkal byl jiný Derek (ten, který byl v současnosti malým klukem - v 1x9 přece Derek s Johnem seděli na lavičce a pozorovali mladého Dereka hrát baseball s malým Kylem) nebo Kyle a ta dívka na konci byla Allison Youngová (viz epizoda 2x4 Allison from Palmdale), nikoliv Cameron. Co se týče Weverové, dlouho to vypadalo, že pravděpodobně buduje SkyNet, ale jak se ukázalo nakonci, ona byla proti Skynetu. Vše ostatní už jsou teorie, ale já si myslím, že v původní budoucnosti mohli existovat tři strany. Odpor, Skynet a třetí stranou byly stroje, které se odtrhly od Skynetu a nechtěli být pod jeho navládnou a nemusely být nutně nepřátelé s lidmi. John Henry byl prostředek k poražení Skynetu, něco jako další umělá inteligence.

3

Re: Konec - vysvětlení

Jo aha. Díky.