26 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Re: Slovensky dabovaná verzia TSCC

@ferrarista: Já dokážu získat cokoliv a jakkoliv mrgreen .

@merlin131: Divný angry .

@ogy: Nojo s CZ dabingem se to dá najít všude na uložto a nebo na googlu když umíš vyhledávat.Jojo mám obě DVD TSCC a ani na jednom není dabing jenom tiutule mrgreen .

http://i.nahraj.to/f/93r.jpg
"Because it's only when you're tested that you truly discover who you are. And it's only when you're tested that you discover who you can be. The person that you want to be does exist, somewhere in the other side of hard work and faith, and belief and beyond the heartache and fear of what life has".

27 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Ja už dlhší čas googlim na nete ale našiel som takisto len po 12 časť. Ja som obrovský fanda TSCC videl som to už 3 krát, podľa mňa je to najlepší seriál aký som kedy videl, a TSCC SK dabing chcem do zbierky, mám kúpenú origo verziu prvú aj druhú sériu s tejto stránky, českú verziu ktorá bežala na Pime, chýba mi ešte SK verzia ktorú dávala Markíza, dávali to strašne neskoro až po polnoci a to by som na druhý deň v práci spal postojačky smile  blbci nemohli to dať skôr!!! Prvú sériu TSCC SK som si už stiahol ale kompletnú druhú nemôžem nikde nájsť sad  preto ak to niekto máte kompletnú aj druhú sériu dajte mi vedieť som ochotný aj zaplatiť!

28 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Coltan: zkus se někde poptat, zda si to někdo nenahrával a byl ochoten se podělit. Jinak ti neporadím. Protože kdyby se ten SK dabing dal najít volně na netu, tak bys to určitě někde vygooglil