1 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Téma: Big Bang Theory

Americký sitcom, který přinesl svěží vítr do tématu soužití geeků a nerdů s "normálními" lidmi. Po vzoru například první sezóny IT Crowd přivádí duo tvůrců Chuck Lore a Bill Prady na jedné straně Leonarda, Sheldona a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich novou sousedku, do bytů naproti sobě ve čtvrtém patře jednoho domu v Los Angeles.
Leonard, který má snad největší ponětí o "světě tam venku" se během první sezóny snaží o sblížení s Penny. Každý z dílů koření popkulturně ovlivněné komentáře a hlavně větší než malé množství fyzikálních a jiných vědeckých zákonitostí, uvedených více či méně úspěšně do praxe.
První sezóna se začala vysílat v USA v listopadu 2007 a po stávce scénáristů pokračovala od března do května 2008. Celkem bylo v prní sezóně odvysíláno 17 dílů a v září 2008 začala sezóna druhá. Pro tu se počítá se 22 novými epizodami.
V druhé řadě se k pětici hlavních postav přidává jako pravidelná postava Leslie, která se několikrát objevila již v první sérii.
Nejlepším způsobem jak zjistit, jestli je tohle typ seriálu, který vás zaujme, je zkouknout alespoň jednu epizodu.

(http://www.big-bang-theory.cz/serial/serial.asp)

Doporučuju smile

I don't give a fuck if ya hate me   smile

2 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Re: Big Bang Theory

jak sem uz pel ody jinde..
muzu jen potvrdit.. FAKT super serial
v soucasne dobe prekonavaciji IT CROWD - dle meho nazoru
minimalne pro ty kdo nejsou vyznavaci leckdy absudrniho britskeho humoru (ja i vcelku jo ale pokud to ma byt o IT a IT tam moc neni tak to je blby:(
sice TBBT ma taky sve slabsi dily ale nektere sou uplne super:)
a je tam take mnohem vic narazek jak z prostredi PC, PC her,Fyziky,Sci-Fi, Fantasy apod..
vrele doporucuji..

Rejža svým vlastním drápkem:)

3 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

To je pravda , slabé chvilky má , ale drží se pořád smile Neupadá tak jako ostatní seriály ... Hlášek tam je mnohem víc , a hlavně je tam Sheldon  big_smile  big_smile

//Grez: Necituj zbytecne prispevek nad sebou

4 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Bezvadnej seriál smile A Sheldon je dost hustej big_smile třeba v posledním díle jak dostal ubrousek s DNA nějakýho maníka big_smile

grbgrockme: Is shirley a robot?
labislo: Shirley herself I think not, but her character is definitely a T-1000.
- rozhovor na youtube -

Nejlepší zahájení série které jsem kdy viděl - Samson & Delilah

Programuji stahovač titulků (a obecně hlídač změn webů)

5 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

klinki napsal:

Bezvadnej seriál smile A Sheldon je dost hustej big_smile třeba v posledním díle jak dostal ubrousek s DNA nějakýho maníka big_smile

To bylo DNA herce co hrál Spocka ve Star - Trek  big_smile

6 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Leonarda Nimoye.
kudlanka Sheldon je muj Buh big_smile

Zlej pes

7 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Tak nevím, jestli sledujete Big Bang a české fandovské stránky, ale 17. epizodu si určitě nesmíte nikdo nechat ujít!
Dle vyjádření na českém fanserveru bude v tomto díle hrát jako guest Summer Glau a možná se dočkáme i nějakého propojení seriálů!
Já si to tedy rozhodně nenechám ujít  big_smile (bohužel to bude až za cca 24 dnů)

8 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

jj, koukal jsem an tu zpravu na tv.com smile

Zlej pes

9 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

taky se na ten dil urcite podivam kdyz tam bude Summer  smile

Cash money still the company

10 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

mensi rozhovor se Summer o te epizode kde bude  cool 
http://www.accesshollywood.com/dish-of- ... eo_1027801

11 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

tak j..ted jsem se podival na tu jednu epizodku BBT co byla se Summer, samozrejme + titulky a musim rict ze jsem se u nekterych hlasek opravdu zasmal  big_smile
ten typek myslim ted ze to byl Howard tak u nekterych jeho hlasek jsem se dost zasmal treba Summer Winter nebo jak ji rikal o tom snu kde ju urval nohy a ona se zmenila v kolacek nebo co...besne veci   big_smile
ten druhy typek myslim ze Sheldon toho opravdu hodne namluvi  smile
byly tam jak narazky na Terminatora tak na Firefly a dokonce na jeden filmek na ktery jsem se s hodou okolnosi vcera dival..to me celkem prekvapilo smile
libila se me tam i Summer..je prijemne ji po delsi dobe videt i nekde jinde nez v TSCC (samozrejme tam je best smile )  ..libily se mi tam na ni takove ty ksichtiky co delala to bylo fakt cool a Summer mam opravdu hodne rad  cool
myslim ze v sobe tento serial ma neco co hodne lidi bavi...dovedu si predstavit prijit po tezkem dnu z prace zapnout telku a trochu se zasmat  smile      ... u TSCC se odraguju jeste vic  big_smile

takze dobry serial..dobre hlasky..dobri herci..dobry dil..dobra Summer  razz
jen tak dal...

peace  cool

12 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Sheldon: Jsem zmaten. Myslel jsem, že jsi součástí určitého sociálně-intimního vztahu s Leslie Winkle.
Howard: Sheldone, dovol, abych ti vysvětlit ja to chodí.
Sheldon: Dobře.
Howard: To je Summer Glau.
Sheldon: Ano.
Howard: To je všechno.

mrgreen

@GrezCZ follow me on Twitter

13 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

yeah  big_smile

14 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

jj masakr, sice jsme asi cekali vic, ale i tak to bylo dost dobry

LIVE HARD, DIE HARD !!!

15 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

BBT je po boku HIMYM (možná spíše před HIMYM smile ) můj v současnosti nejoblíbenější sitcom smile . Summer jsem tam moc pozornosti nevěnoval, protože když se tam objevila, jen jsem tušil, že hraje v TSCC, který jsem v té době ještě neviděl. Takže se na ten díl asi kouknu po delší době znova...a nebo počkám, až ho budou dávat na Coolu, ale to si ještě pár týdnů asi počkám smile .
Tak či onak BBT je perfektní seriál, ale ten český dabing nic moc, k Sheldonovi ten hlas moc nesedne, i když občas tam některý hlášky v jeho podání vyzní možná i lépe smile .

http://img229.imageshack.us/img229/9470/savetscc2.png

16 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

No k tomu dabingu, je to naprosta hruza, tak nechutnej ceskej dabing sem jeste nevidel, horsi uz sou snad jenom polsky dabovany filmy kde vsechny postavy mluvi jeden clovek. Kdybych nevidel original, ale jenom dabovanou verzi tak bych si o tento serial ani kolo neoprel. Trikrat fuj!!!!!!!!

17 Naposledy upravil: Blackdejd (15.2.2010 23:29:48)

já viděl jen pár dílů, je to už dost dávno, tak sem zapomněl kde to vůbec bylo, ale ten díl se Summer sem si nemohl nechat ujít, byla boží(což je všude smile), ty její neviný pohledy, které v tSCC jen tak neukáže, jsou opravdu nádherné, nejlepší její pohled, když se jí Howard zeptal, jestli by neudělala ještě jednu fotku, kde se líbají  mrgreen, snad to někdy pustí na Coolu,

Will you join us?
http://img249.imageshack.us/img249/1034/24487.gif
http://img412.imageshack.us/img412/566/userbar808843.gif
http://img385.imageshack.us/img385/691/18233.png

18 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Nevíte kde můžu najít epizodu BBT 2x17 kde hrála Summer Glau s českým dabingem smile ???

http://i.nahraj.to/f/93r.jpg
"Because it's only when you're tested that you truly discover who you are. And it's only when you're tested that you discover who you can be. The person that you want to be does exist, somewhere in the other side of hard work and faith, and belief and beyond the heartache and fear of what life has".