1 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Téma: Good video

tak toto radím vám si pozret  mrgreen  http://videos.summer-glau.net/view/511/ … -gag-reel/

Závislosti sa nikdy nezbavíte...

2 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Re: Good video

nie je to tu už niekde len tak náhodou?  cool

3 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

som videl...stranku summer-glau.net som prestudoval celu..boli casy, ked som ju naspamät poznal redface  mrgreen

No one is ever safe!

4 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Jojo už je to tady ve složce "Nepovedené scény, Rozhovory apod." smile : http://forum.tscc.cz/viewtopic.php?id=1115 ale dělali si tam na place dost velkou prču jak jsem z některých slov rozuměla mrgreen .

http://i.nahraj.to/f/93r.jpg
"Because it's only when you're tested that you truly discover who you are. And it's only when you're tested that you discover who you can be. The person that you want to be does exist, somewhere in the other side of hard work and faith, and belief and beyond the heartache and fear of what life has".

5 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

sorry dáko som prehliadol tú sekciu  neutral

6 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

A predstavte si, aké ťažké je potom po takýchto zábavkách sa naladiť na vážnu frekvenciu a ísť  smile

Mne sa celkom páčilo 1:41 (tá scéna s Weaverovej "domácim zvieratkom", ako sa tam začnú všetci smiať  smile )

Inak v ktorej časti bolo to, kde mala Cameron tie čierne šaty (5:01)? Celkom dobre vyzerá...

"Justice? But I don't serve justice, Watson, I serve the truth."  Sherlock Holmes

"I'm proud of you, Dustil. You aren't hanging onto a lie after you see it for what it is. Not everyone could do that." Carth Onasi

"If something's stupid but it works, do it." David "Livingstone" Cranbeck

7 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

nj to by aj mna zaujimalo, možno išla s johnom na dáky tanec (ples)  mrgreen

8 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

wake: To by fanúšikovia Jameron slnitali blahom  smile
Summer to tam celkom sekne wink

"Justice? But I don't serve justice, Watson, I serve the truth."  Sherlock Holmes

"I'm proud of you, Dustil. You aren't hanging onto a lie after you see it for what it is. Not everyone could do that." Carth Onasi

9 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

raz ten kamoš johna už ted nevem jak sa volá zo školy tak raz dačo vravel o plese s cameron bolo to ešte v prvej serii  big_smile

10 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

WolfDM: Nedíval jsem se na to video, ale neměla Cam černé šaty v té epizodě, jak se Sárou pátraly po tří tečkách a zajímali se o tu údajnou umělou inteligenci, co vyráběli ti Japonci?

11 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

wake: To bol ten chudák Aziat, nie?  smile  Komu by sa zas Cameron nepáčila, tiež pravda...

ogy: Môže byť, nie som si istý... nejde tá epizóda náhodou teraz vo štvrtok na Markíze (minule išlo Mr. Ferguson is ill today)?

12 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

WolfDM: Další díl je Complications. Jak tam John s Cam řeší tu želvu. Tohle bude v dalším díle, tedy ve 2x10.

13 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

No, na Markíze chodia dve časti za sebou, takže fajn, bude to tam... keď som to prvýkrát pozeral na internete, tak si veľa nepamätám, teraz si to zopakujem, ešte aj so slovenským dabingom...  smile

14 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

ja to ešte raz pozerám na nete, v telke je to ted už pre mna neskoro ked chodím do školy

15 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

aj ja kukam dabingovanu verziu na Markize...ten dabing je slaby..ta zena co dabuje Summer-nieco otrasne  (myslim, ze to je Svarinska)

k tym ciernym satam..aj mne sa zda, ze ich mala v tej casti s aziatom..ale mala tam aj scenu s Johnom?na ziadnu si nepamätam...

No one is ever safe!

16 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Kristínu Svarinskú neriešim... Ostatní sú celkom dobrí (keď som na tomto videu počul Thomasa Dekkera, len som čumel, aký jemný hlas  smile  Akoby mal okolo 17 a nie tuším 24 ) ...

Na scénu s Johnom si tiež nepamätám... ale čo, zajtra uvidíme, keď Pán Boh dá  wink