1 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Téma: Pokracovani

Myslim ze "zakonceni" nas vsechny trochu dostalo (hlavne cameron, chudinka), a verim ze pokracovani bude, protoze nic jinyho nez viru mit nemuzeme (ale jestli nebude 10. dil nebo 1. dil 2. rady tak me snad trefi) tohle je snad prvni serial na motiv tak "staryho" filmu ktery stoji za to.  Foxiku nezklam nas!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO FATE

2 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Re: Pokracovani

snad tomu tak bude  :roll:  kdyz ale nakopal prison breaku zadek v sledovanosti divil bych se proc by ne

Ale já, jsa nuzák, mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod nohy tvé. Našlapuj měkce, neb šlapeš po mých snech....

3 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Tak to je fajn, ja sledovanost moc nesleduju big_smile

V tom pripade zbyva uz se jen tesit 

NO FATE

4 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

skoda len ze tento serial nie je aj v projekte suboj serialov. zaujimalo by ma kolko by mal clickov.

Sledovanost v USA

1x01 Pilot                         18,36 mil
1x02 Gnothi Seauton          10,07 mil
1x03 The Turk                       8,65 mil
1x04 Heavy Metal             8,84 mil
1x05 Queen's Gambit           8,32 mil
1x06 Dungeons & Dragons       8,10 mil
1x07 The Demon Hand         7,12 mil
1x08 Vick's Chip               7,75 mil
1x09 What He Beheld           8,29 mil

a zabudol som priemer je okolo 9,5 mil ale ten premier dost skresluje 1x01 ktora mala az neuveritelnych 18,36 mil ludi a skoda tej straty cca 10 mil ludi v dalsich dieloch.

http://terminator.scifi-guide.net/banner.png

5 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

ja ho do souboje nominoval, ale nedostal se do souboju... nejspis ze byly teprve odvisilany 2 dily  sad

Ale já, jsa nuzák, mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod nohy tvé. Našlapuj měkce, neb šlapeš po mých snech....

6 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

a tak jsou nějaké nové zprávy o pokračováním ???

7 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

No vsechno novyho co se sustne vzdycky skye hodi do novinek (http://terminator-series.serial4u.cz/index.php), tak kukni tam smile (Ve strucnosti se vi ze 2. serie bude mit 13 dilu bude na podzim, budou tam nejaky novy postavy atd. smile )

@GrezCZ follow me on Twitter

8 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

až na podzim??? big_smile kuwa to je za dlouho :-||
To si dlouho počkáme sad

9 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

No vzhledem k tomu, ze dlouho nebylo jasny, jestli TSCC vubec jeste bude a pokud bude tak bude v lednu 09... big_smile

10 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

B A L A D A :-P

11 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Budte radi ze vubec bude big_smile

NO FATE

12 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

to je pravda. . . to je hlavnĂ

13 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

BeAsT napsal:

až na podzim??? big_smile kuwa to je za dlouho :-||

Teď finišují klasicky dlouhé seriály (20 - 22 dílů). Takže na podzim (tedy po prázdninách) je myslím ten nejbližší termín kdy se může jakákoliv nová serie objevit. smile  Tedy kromě těch co běží v midseason (ty někdy jedou i o prázdninách). A to, že TSCC v midseason začlo a po první sérii se přesunulo do tradiční televizní season je pozitivum, takže si docela ráda počkám. Taky budou mít víc času na produkci a postprodukci... což je taky plus.

Holt hledám pozitiva big_smile

There's nothing passive about my agression!

http://www.whedon.cz/images/bannery/whedon/whedon-cz-100-35.jpg http://www.tlw-cz.info/images/bannery/minibar_01.jpg http://tscc.cz/images/friends/1215539595-tscc-cz.gif

14 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

doufám, že se to vyfará co nejrychleji big_smile ptž toto je fakt jedne z mála seriálů na který se těším....

15 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Tak vzhledem k tomu,že sem se k TTSCC dostal až když už bylo všech 9 dílů natočenejch,takže sem je nesledoval tak,jak je pouštěly,nejsem zas až tak frustrovanej redface z toho,že musim čekat na další řadu,jako to je u jinejch(nebudu jmenovat) seriálů.Jelikož však 1.řada zkončila tak otevřeně,zasadily mi tvůrci brouka do hlavy a dost sem zvědavej,jestli se James Ellison přidá ke Connorům.Každopádně sem napjat na pokračování :lol:

phou_raelly:=)

16 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Tak do druhé série už jen 4 dny a nějakých šest hodin...  cool Kdo se těší???

Narodil jsem se ve špatné době, ve špatné zemi a na špatné planetě. A teď mi nezbývá než se s tím celý život prát. - Halajda, 31. října 2007

17 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Já šíleně moc smile Dlouhou chvíli sem zaháněl filmama (dneska sem koukal na trojku smile )
Zítra mi ještě pomůže stargate smile))  jo to vydržím

grbgrockme: Is shirley a robot?
labislo: Shirley herself I think not, but her character is definitely a T-1000.
- rozhovor na youtube -

Nejlepší zahájení série které jsem kdy viděl - Samson & Delilah

Programuji stahovač titulků (a obecně hlídač změn webů)

18 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Hm... to já se filmama asi budu utěšovat až mezi 2. a 3. sezónou (vím, sice ještě nikdo neví, jestli bude, ale VÍRA je to hlavní), tou dobou se mi konečně podaří se dokopat do videopůjčovny  :lol:

Narodil jsem se ve špatné době, ve špatné zemi a na špatné planetě. A teď mi nezbývá než se s tím celý život prát. - Halajda, 31. října 2007

19 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

smile   já doufám že přestávku mezi  2 a 3 sérií přežiju big_smile Pokud se 2 série povede (věřím že ano)  tak to bude fakt o nervy čekání big_smile   Snad mi trošku pomůžou jiné seriály (My name is Earl, Scrubs, The Big bang theory, IT crowd,  zatím  i SG atlantis smile )
Sleduju toho docela dost razz

- rozhovor na youtube -

20 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Mam takovej pocit, ze se SGA asi nebudes utesovat mezi 2. a 3. serii (mrkni do topicu o SG) ;-)  cry

21 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Njn je fakt že po 5. sérii končí..  Ale kdyby byla půlroční pauza v půlce série tak by teoreticky utěšovat mohla smile  ALe ta pauza asi nebude..

- rozhovor na youtube -

22 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Pauza určitě nebude. Podle programu SciFi Channelu pouze v midseason týden vynechají, aby mohli odvysílat dvouhodinovej pilot Sanctuary, a pak navážou. Takže SGA skončí někdy do ledna, pak její vysílací slot zabere zbytek BSG...
Potíž je právě v tom, že hlavně přes léto se toho moc nevysílá, jinak člověk o seriály nouzi nemá. Léto tak slouží televizním studiím k vyzkoušení, jak se nový seriál uchytí, nebo prostě a jednoduše reprízujou. Premiér zavedených seriálů bývá málo (samozřejmě pár čestných výjimek jako SGA, Eureka apod.)
Na druhou stranu má letní sucho i svoje pozitiva. Letos mě totiž přivedlo k Flashpointu a The Guard, oboje vynikající kanadské seriály...
Ehm... radši už dost k offtopicu, než se nějakej moderátor naštvě  redface

Btw. všimli jste si, že na těch nových Terminátor-stránkách Foxu (vede tam odkaz z novinek na tscc.cz) to odpočítává podle času vašeho počítače??? Takže třeba mě to tvrdí, že 2x01 už byla odvysílána a do 2x02 zbývá 6 dní a 22 hodin  :lol:

23 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Nj, odpocitava big_smile Sme se Skye kvuli tomu museli zistovat, jakyze tam maj casovy pasmo, abysme mohli udelat vlastni odpocitavani  mrgreen

BTW neboj, tady ti to zadnej mod nesmaze - sou na to moc lini  mrgreen

24 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

A já se divil, že nemůžu najít žádny torrenty apod. když už to "bylo" odvysílané big_smile

- rozhovor na youtube -

25 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Grez: No tak to jo... Já jen, že kdyby budoucí generace hledaly v mých příspěvcích duchovní hodnotu, známky neobyčejně vyvinuté mysli nebo předzvěst věcí budoucích, tak bych je nerad zklamal...  mrgreen