1

Téma: Bones

Bones - Sběratelé kostí - Kosti

Kriminálny seriál inšpirovaný životom súdnej antropologičky a spisovateľky Kathy Reichs. Hlavnou hrdinkou seriálu je Temperance Brennan (Emily Deschanel) súdna antropologička pracujúca v Jeffersonskom inštitúte a majúca úžasnú schopnosť zistiť o človeku takmer všetko iba z kúska kostí, ale jej slabinou je komunikácia a pochopenie zmýšľania iných ľudí. Túto jej slabinu vhodne doplňuje jej partner pri riešení kriminálnych prípadov agent FBI Seeley Booth (David Boreanaz) bývalý armádny ostreľovač a človek z nie veľkou dôverou v úspešnosť vedeckých postupov a vedcov, ale vyznajúci sa v ľuďoch a ich konaní. Dr. Brannan a Booth pri odhaľovaní, prečo z daného človeka poväčšine ostali iba kostené nálezy, pomáhajú pracovníci už zmieneného Jeffersonského inštitútu a to napr. Dr. Jack Hodgins (T.J.Thyne) expert na hmyz, výtrusy rastlín a nerasty, Angela Montenegrová (Michaela Conlin) expertka cez portréty a počítačovú trojdimenzionálnu animáciu.

http://www.csfd.cz/film/221410-sberatele-kosti/galerie/    - neviem ako vložiť obrázky,  redface  takže kuknite samy

Ja tento seriál zbožňujem  smile  smile  smile  smile

Nikdy nehovor čo vieš ale vždy sa snaž vedieť čo hovoríš.

2

Re: Bones

@Ten odvedla: Sledoval som ho v minulosti pravidelne big_smile Ale posledné 2 serie nejako flákam, myslím, že stráca dych razz

Does it make me look fat?  - Yes!
What the hell? What's your problem? - You asked.
Bitch whore much? - I don't understand.
What are you looking at? - I'm looking at you.

3

@pinka To áno, nejak to už nie je ono. Ale strašne sa mi páči Brennenová - jej prístup k ľuďom a jej názory  big_smile
Skoro ako Cameron  big_smile

4

@Ten odvedla: Možno sa na koniec dozvieme, že aj ona je kyborg big_smile  razz  twisted

Does it make me look fat?  - Yes!
What the hell? What's your problem? - You asked.
Bitch whore much? - I don't understand.
What are you looking at? - I'm looking at you.

5

@pinka Že by Skynet skúšal preraziť aj v šoubiznise ?  smile  Možné je všetko  big_smile  big_smile