1

Téma: Sniper

Tož já tímto zdravím všechny zdejší členy  wink  Mé jméno je Pavel, je mi 20 let, bydlím v malé vesničce v podhůří Jeseníků a studuji Ostravskou univerzitu, mezi zájmy patří psychologie,počítačová grafika,vesmír,sníh a mráz atd.   smile   No a jelikož jsem fakt "klikař", tak se zpravidla o všem dozvím až v době, kdy vrchol popularity dané záležitosti už je nějakou dobu pryč ;D ,takže ačkoliv jsem měl vždycky rád terminátorskou sérii a o existenci TSCC jsem matně věděl, dostal jsem se k našemu seriálu až v polovině letošních prázdnin ;D Od té doby jsem toto fórum aktivně sledoval, jak to tu ještě žije, než měla přijít vlastní registrace. TSCC je pro mě zážitkem od prvního do posledního dílu, asi není třeba zmiňovat, která postava mě okouzlila zdaleka nejvíce  wink  A na tomto fóru jsem hlavně kvůli možnosti pokecat si nebo alespoň si přečíst příspěvky těch, kteří smýšlejí ohledně TSCC stejně jako já, zatímco okolní svět by pro mé nadšení neměl pochopení (prostě klasický důvod)  wink

2

Re: Sniper

Vítej u nás Snipere smile Je pravda, že vrchol popularity už TSCC má (prozatím) za sebou. Nicméně jeho plamen ještě neuhasl, stále se píší nové fanfiction povídky, stále se vyvíjí CGI pokračování a kdo ví, třeba po úspěchu nějakého nového T filmu dojde i na obnovení / dokončení seriálu smile

Jestli se nechceš se seriálem ani po poslední epizodě rozloučit, můžu ti doporučit (pokud jsi to ještě neudělal) přečíst si přeložené fanfiction povídky. Stojí to za to a docela ti závidím, že si je budeš číst poprvé smile

NO FATE, BUT WHAT WE MAKE
http://tscc.cz/images/ostatni/1451850060-tscc-ra-banner.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=w2Pty7PD … r_embedded
Stav překladu: -

3

Vidíš to, zatímco jsem psal příspěvek do pokecu o povídkách, tak jsi mi je zde stihl doporučit ;D  O CGI pokračování vím a jsem velmi zvědav. Pokud by to dokázali a byl to na amatérskou tvorbu skutečně úspěch co do sledovanosti, pak by se třeba i v prázdnotě foxovských mozkoven mohl zjevit nápad na obnovení TSCC ;D  Tvoje závist ohledně čtení povídek poprvé je mi známý pocit, sám závidím svému Já koncem července, když poprvé spouští pilotní díl  smile

4

@Sniper:  vítam ťa medzi nami smile všimol som si v inom topicu, že hľadáš poviedky na čítanie big_smile mne najviac k srdcu prišli Born to Fight a Reunion, ale je úplne jedno s čím začnes, pretože sa nezastavíš až kým to všetko neprečítaš mrgreen

No one is ever safe!

5

To věřím, že se nezastavím, však jedním z důvodů, proč jsem ještě nezačal číst je obava, že tomu úplně propadnu, protože TSCC ve mně zanechalo silný dojem a tak nepřeberné množství materiálu bude teda pořádná emociální masáž ;D

6

sniper máš pravdu v tom že keď začneš nebudeš môcť skončiť  smile  a tiež ti odporúčam Born to Fight  smile

Nikdy nehovor čo vieš ale vždy sa snaž vedieť čo hovoríš.

7 Naposledy upravil: Sniper (23.9.2012 20:57:43)

Díky za doporučení  wink  Pravda, nebudu moci, budu muset, až bude všechno přečtené, ale tak překlady (i případné vlastní) to jistí ;D  Tito autoři by to ale fakt měli podle mě vydat, pokud by už opravdu všechny naděje vyhasly.

8

To hej smile  Určite by to boli jednoznačné Bestsellery  big_smile ale aj takto je to fajn len ja neviem po anglicky ani slovo tak som závislí od ostatných , ktorý prekladajú  sad

Nikdy nehovor čo vieš ale vždy sa snaž vedieť čo hovoríš.

9

z vlastní zkušenosti ti navrhuju, aby si četl hooodně pomalu, páč jakmile se dostaneš na konec nějáké povídky a máš čekat na další kapitolu tak se dostavují abstinenční příznaky big_smile  wink

http://r9.fodey.com/2127/b6175ecc5ec14dda80cbcc61964adaff.0.gif

There is no fate is just what you create yourself.

10

Tak jestli bestsellery nevím, to tak právě mezi fanoušky ;D  Jinak co se týče pomalého čtení, tedy vychutnávání, tak jsem to dělal i s jednotlivými díly seriálu, pustil jsem si obyčejně jen jeden denně a to ještě jen za podmínek, kdy jsem předpokládal, že mě nebude nikdo rušit, že mi nebude svítit světlo oknem na displej, že budu mít něco na pojídání a tak vůbec, aby z toho byl pravý požitek ;D  wink  Ale stejně to uteklo jak nic a nyní jsem odkázán na povídky a oblíbené scény v seriálu  big_smile

11

@Sniper: i já tě tady vítám. Nový člen fóra je vždy oživením a zárukou toho, že česká TSCC komunita bude žít i nadále  smile Doufám, že si užiješ jak pokec s ostatními fanoušky, tak věci jako překlady a podobně  smile

12

Díky, budu rád když se mi podaří to tu trochu zase rozhýbat jakožto nový nadějný fanoušek ;D Proto doufám, že mi to vydrží a že se taky do nějakého překládání budu moci pustit, ale počítám, že čtení všech těch super povídek bude ideální motivací.  Neslibuji, ale věřím, že to půjde  wink