1 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Téma: Shawn

Už jsem tu asi něco přez týden,tak jsem se rozhodl o sobě něco napsat:

Jmenuji se Jan, je mi 16 let. Studuji v Dobrušce na Podorlickém vzdělávacím centru (zní to divně, já vím). Rád jezdím na kole, nikoliv cyklistiku, ale spíš trialové hopsání big_smile. Co se filmů týče,tak mám rád sci-fi, fantasy a akční, samozřejmě že nejsem vyhrazen pouze na tyto žánry, ale většinou převládají smile. Dále rád hraju na kytaru,na kterou se sám učím už asi třetím rokem (a stále umím jen pár základních akordů big_smile ), rád se toulám přírodou,když je čas,kdybyste se mě zeptali na hubu, tak to je spíš rock, alternative rock, občas hard rock, někdy i DnB.. a samozřejmě nesmím zapomenout na TSCC, ke kterému jsem se dostal asi před dvěma lety,když sem si v TV programu všimnul že kolem jedenácti večer dávají nějakýho Terminátora a s doměnkou, že je to film jsem se na to podíval. Dokoukal jsem v TV první řadu a pak jsem tomu už tolik nevěnoval pozornost,až do nedávna, když jsem na dva měsíce onemocněl. Zkouknul jsem opět první řadu a k tomu i druhou a líbí se mi to čím dál víc smile. Co byste o mě ještě chtěli vědět? big_smile..klidně se zeptejte wink..

http://www.jpeg.cz/images/398_podpis.jpg
''Tomu se říká nakopat vědě p*del.''
-Tajný Deník Cameron Baumové, 30.kapitola